Czysta Małopolska - Czysta Polska

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie ekologicznym wdrażanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegatura w Tarnowie CZYSTA MAŁOPOLSKA - CZYSTA POLSKA.
Jednym z zadań uczestników projektu było przeprowadzenie konkursu plastycznego dla dzieci pod hasłem "Jak odpady segregować,...mogę namalować". W konkursie, ogłoszonym na początku lutego, przedstawiło swoje prace jedenaścioro przedszkolaków. Dzieci twórczo podjęły temat, wykorzystały różne techniki i materiały plastyczne. Efekty ich starań mogliśmy oglądać od początku marca na wystawie w przedszkolu, na której prace zostały zaprezentowane. Mali twórcy mieli okazję opowiedzieć kolegom o swoich dziełach, a następnie odebrali z rąk Pani Dyrektor nagrody-niespodzianki.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w temat i włożyli dużo trudu w przygotowanie tak ciekawych prac, bardzo dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy pomysłowości!
Relacja 2014-03-17, 06:08 | autor: Małgorzata Górka